Je sex dôležitý?


Je smiešne, že aj keď mnohí ľudia hovoria, že sex nie je to najdôležitejšie v našom živote, napriek všetkému sa často zaoberáme tým, ako sa zamerať na zvýšenie erekcie. Je to smiešne a možno tom ľudia nechcú príliš často hovoriť, ale to neznamená, že to nemá žiadny väčší význam a že s tým jednoducho nemá nič spoločné to, čo nie je dôležité. Ak sa deje niečo, prečo sexovať nemôžete, je jasné, že sa necítite celkom dobre a že nemáte pocit, že by ste žili úplne plnohodnotne. Ale to je normálne a je to bežné, pretože sex predsa len nie je niečo, čo by každému išlo úplne všetko.

akt

Musíte myslieť na veci, ktoré vám pomôžu v tom, aby bol sex nielen, že niečím výnimočným, ale zárove§ niečím, čo vám pomôže k tomu, aby sa vám žilo omnoho lepšie, aby vám bolo lepšie ako predtým a aby ste svoju partnerku presvedčili o tom, že aj keď možno nie ste vždy tým najlepším milencom, chcete urobiť všetko preto, aby vám bolo v živote lepšie a veselšie. Nebojte sa toho a urobte všetko preto, aby to bolo možné. A to je niečo, čo každého jednoznačne maximálne poteší, verte tomu, že to tak je.
 
svazané ruce

Nebojte sa prejaviť svoje túžby, aj keď sú možno pre niekoho veľmi kontroverzné a veľmi zvláštne. Predsa len to neznamená, že je to niečo zlé, len si musíte uvedomiť, že nie vvždy je to niečo, na čo by ste sa mali zamerať a čo by sa dalo vymyslieť mávnutím ruky. Verte tomu, že niekedy je to omnoho väčší problém a že ak chlap má s niečím maximálny problém, musíte urobiť všetko preto, aby veci fungovali aj bez toho, že by ste to riešili v sekunde. Nemyslite si, že s tým neviete nič urobiť. Nemyslite si, že to niečo, čo vás položí dole. Možno sex nie je to najdôležitejšie v živote, je to však dôležitý prvok, ktorého sa nesmiete len tak zbaviť. Verte tomu, že je to tak. Sex vás rpedsa len bude držať tam, kde chcete, aby to naozaj bolo. Verte tomu.
 

1/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup