Jednoduchosť a minimalizmus

Raz za čas je fajn staviť na jednoduchosť. Jednoduchosť je niečo, čo v dnešnej dobe naozaj veľmi chýba, pretože je všetko priveľmi prešpekulované. Vždy som bola zástanca minimalizmu v každom ohľade. A nech sa dialo čokoľvek, vždy som sa snažila žiť v tomto duchu. Pretože nech sa deje čokoľvek, nechcela som, aby svet okolo mňa alebo teda môj svet, vyzeral veľmi preplácane alebo proste nie príliš dobre. Takže, musela som sa rozhodnúť preto, aby som urobila niečo dôležité. Rozhodla som sa pre tričko bez potlače a všetko, čo som k životu potrebovala, som už jednoducho mala.

bílé tričko

Raz za čas je fajn pozrieť sa do svojho šatníka, kde budete vidieť iba minimalizmus. Verte tomu, že niekedy by ste sa možno nemali tak zameriavať na to, čo nosíte ako na to, ako vlastne reálne žijete. Možno nakoniec uvidíte, že všetko príliš analyzujete. Nebojte sa ničoho, čo je okolo vás, nakoniec predsa len uvidíte, že minimalizmus je niečo, čo vás bude baviť. Ono to v konečnom dôsledku baví každého, pretože je to perfektné, čo môžete urobiť. Uvidíte, že to skúsite len raz a bude sa vám to páčiť. Nie je nič jednoduchšie, ako obliekať sa jednoducho. Ako žiť jednoducho.

barevné triko

V každom prípade si sami nakoniec uvidíte, že takýto život je nielen jednoduchý a ľahký, ale aj maximálne príjemný. A presne to je niečo, po čom určite často túžite a o čom snívate. Nakoniec by ste aj sami prišli na to, že vás to bude baviť a že vám bude fakt dobre. Stačí, keď sa na to pozriete z tohto jednoduchého hľadiska a zistíte, že je to oveľa jednoduchšie a žije sa vám perfektne. Ja sa toho držím a je mi lepšie ako kedykoľvek predtým. Nakoniec predsa život nie je o tom, aby bolo všetko zle, no nie? Tak sa nebojte a uvidíte sami. Minimalizmus si proste každý zamiluje. Veď to už z toho aj jednoducho vyplýva. Tak na čo ešte čakáte? Skúste to.

5/5 - (1 vote)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup