Nožnice

Radšej jednorazovo priplatiť za kvalitu
Napríklad spomínané nožnice bývajú rodičmi podceňované a snažia sa na nich skôr ušetriť, než múdro investovať. Lacné a nekvalitné nožnice totiž často neprežijú náročné podmienky, ktoré im vo svojich peračníkoch a školských taškách školáci pripravia, ani niekoľko mesiacov. Z jednorazovej investície sa tak ľahko stane pravidelná komplikácia.
„U detských nožníc je preto dobré investovať a zaobstarať dieťaťu nožnice, ktoré splnia svojou presnosťou očakávania detského tvorcu, majú zaoblené čepele pre väčšiu bezpečnosť, sú vybavené krytom zamedzujúcim náhodným poraneniam, sú vyrobené z kvalitnej ocele zaisťujúcej trvanlivosť ostria, dajú sa ľahko nabrúsiť a ich plastové držadlá sú pripravené na nástrahy školských lavíc, ako je napríklad pád z výšky.“tablet.jpg
Mnohoročné skúsenosti
Najväčšie skúsenosti s výrobou nožníc s plastovými držadlami na svete má práve spoločnosť Fiskars, ktorá ako prvá začala v roku 1967 s výrobou svojich dnes už legendárnych nožníc s oranžovými plastovými rukoväťami a ktorých sa do dnešného dňa predalo už viac ako jedna miliarda kusov po celom svete. Ich ergonomický tvar držadiel sa navyše stal nestarnúcou predlohou pre mnoho ďalších nožníc značky Fiskars.
Fiskars myslí i na ľavákov
Mnohokrát výrobcovia zabúdajú na menšinu ľavákov v spoločnosti. Nie však vo Fiskars, kde na ľavákov myslia u všetkých podstatných výrobkov, medzi ktoré nožnice bezpochyby patria. V ponuke produktov preto rodičia nájdu nožnice pre ľavákov v detskom prevedení, so zaoblenou špičkou, i nožnice pre dospelých.
„Jednou z hlavných zložiek firemnej filozofie spoločnosti Fiskars je byť pomocníkom naozaj celej rodine. Preto pri nožniciachdo domácnosti, nožniciach na vystrihovanie i pri záhradných nožniciach myslíme nielen na všetky vekové kategórie členov rodiny, ale i na všetky ruky.“nůžky.jpg
Pre starších žiakov i do domácnosti
Pre každodenné používanie v škole, kancelárii i domácnosti sú najvhodnejšie tzv. univerzálne nožnice, ktorých má Fiskars vo svojej produktovej ponuke hneď niekoľko, aby si i zákazníci náročnejší na dizajn mohli vybrať nožnice podľa svojho gusta.
Tieto nožnice si hravo poradia so strihaním látok, papiera rôznej hrúbky, povrazov i igelitu. Sú teda vhodné napríklad pre starších žiakov výtvarných škôl i rôznych remeselných učilíšť. Rovnako tak sa, samozrejme, nestratia ani v domácnosti.
Často spomínaným faktom v rodinách býva možnosť nožnice naostriť. Vo chvíli, keď sa otupia, často putujú do koša. Znížiť výdaje za nakupovanie nového vybavenia stále dookola vie ostrič nožníc, ktorý je schopný vašim nožniciam dlhodobo zaistiť požadovanú kvalitu a funkčnosť.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup