Škridla s tradíciou

Staviate nový dom, prípadne rekonštruuje strechu na starom dome? V tomto článku vám ukážeme prečo sú betónové škridle stále na trhu a stali sa tradíciou striech na mnohých domoch. Strecha plní na vašich domoch veľkú úlohu, nielen chráni vás a váš interiér pred vonkajšími vplyvmi, ale hlavne zabraňuje úniku tepla. Podľa toho, ako kvalitnú strechu máte, taký kvalitný je váš aj dom, práve z tohto dôvodu je potrebné venovať vašej streche veľkú pozornosť.
 
tašky na střechu

Prečo je betón obľúbeným materiálom pre škridle

 
Využívanie betónu siaha dávno do minulosti, ide o pevnú látku, ktorá je vytvorená z betónovej zmesi s vodou, ktorá je momentálne najpoužívanejším materiálom pri výrobe strešných krytín. Už len to, že betónové škridle sú na trhu dlhé obdobie, je jasné, že musí ísť o dobré riešenie vašej strechy.  Medzi jeho veľké výhody patrí nepresiakavosť, čo znamená, že betónové škridle odvádzajú zrážkovú vodu, laicky povedané, naša strecha nemá funkciu špongie – strecha nemení svoju váhu, pretože nie je napustená vodou prostredníctvom pórov. Tým, že strecha je najzaťaženejšou na dome, je jasné snáď každému, či ju zaťažuje ľad, sneh alebo pohyb, ide o strešnú krytinu, ktorá má vysokú mechanickú odolnosť, čo znamená, že sa neláme. Tým, že žijeme v modernej dobe máme veľa možností výroby a teda súčasná technológia umožňuje to, že škridle sú rovnakej veľkosti aj tvaru, teda ďalšou výhodou betónových škridiel je stálosť tvaru. Samotné betónové škridle sa dajú opracovať na vami zvolenú farbu, a to jednoduchým nastriekaním jednotlivých škridiel a následného ošetrenia farby škridle a aj samotnej škridle, teda správne ošetrená a nastriekaná škridla dokáže odolávať vzniku machu a podobne.
 
střechy domů

Čo je pri betónových škridlách dôležité?

 
V prípade, že máte záujem použiť na vašu stavbu betónové škridle, je potrebné aby ste pristupovali k výberu zodpovedne a dbali na kvalitu. Škridle musia byť vyrobené z kvalitného materiálu za kvalitného technologického procesu. Iba kvalitné škridle vám zabezpečia všetky vyššie uvedené výhody z ich používania. Ak máte záujem sa dozvedieť viac o škridlách, betónových škridlách a celkovo o streche, určite sa obráťte na internetové stránky spoločnosti https://krytina.sk/, kde získate veľké množstvo rád a vhodných tipov k vašej streche.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup