Dostupné TOP doplnky do interiéru

Každý rok alebo každú sezónu si môžete doladiť alebo celkovo zmeniť vzhľad vašej domácnosti. Letné mesiace nahrávajú exotickej farebnosti a tie zimné zas pastelovým odtieňom. Aký doplnok si vyberiete?

espria.sk_interie_sk_uvodni

Poradíme vám ako začať

Pred každým tvorením je dôležitá múza ak si to viete zorganizovať sami alebo bytový dizajnér, ktorý vám poskytne tie najlepšie možnosti. Každý nový vietor vie príjemne spestriť váš deň a obohatiť váš život. Pretože kto tvorí, ten žije. Než začnete, vždy si všetko poriadne premyslite, aby ste sa nezahltili zbytočnosťami.

Závesy a ich prednosti

Každý bytový textil má na výber množstvo krásnych látok s bohatými alebo jednoduchými vzormi, spôsobov uchytenia, úprav rozmerov podľa požiadaviek. Stačí navštíviť najbližšiu predajňu s textilom a opýtať sa na ich možnosti. Ak sa vám nechce chodiť po obchodoch, závesy si môžete objednať aj z pohodlia vášho domova. Na webe je veľmi veľa internetových obchodov, ktoré stále viac a viac konkurujú kamenným predajniam.
Závesy ako také sú utkané z rôznych materiálov a prímesí, ktoré spĺňajú nielen dekoračnú, zatemňovaciu, ale aj termoizolačnú funkciu. Teplé odtiene farieb ako oranžová, žlta, červená sa hodia do miestností, kde chcete podporiť živú atmosféru. Naopak studené farby ako modrá, sivá a zelená sa hodia do miestností, kde odpočívate.

espria.sk_interie_sk_01

Tapety na stenu jestvujú už odpradávna

Tapety na stenu sú nosným doplnkom stien, keď chcete veľkú miestnosť uceliť a definovať. Rôzne prevedenia a materiály slúžia ako dekoratívny prvok vo svete moderného dizajnu. Jemný dizajn pekne zjednotí miestnosť, ten výraznejší podporí jej atmosféru. Aplikácia tapety na stenu prebieha veľmi jednoducho. Stačí ak z nej odlepíte ochrannú fóliu a rovnomerne začnete odlepovať a pritom jemne pritláčať tapetu na stenu. Ak sa vám tapeta začne zunovať, stačí ju odlepiť zo steny a nahradiť ju novou.