Katalóg najobľúbenejších obchodných partnerov

Všetko, čo potrebujete, je šíriť propagované tovary rôznymi spôsobmi. 

ePN – (sieť partnerov eCommerce) – O tejto pridruženej spoločnosti bolo povedané veľa, bezpochyby je prvým kandidátom na vedenie medzi všetkými affiliate programami online obchodov. Pohodlná funkčnosť, možnosť spolupráce so značkovými spoločnosťami (prevádzkovateľmi), ako napríklad Aliexpress, Ozon, Gearbest, Banggood a ďalšími. Okrem toho si môžete vybrať jednu z troch taríf za účelom prilákania ľudí do projektu. Pri otázkach, ktoré vás zaujímajú, odporúčame, aby ste sa obrátili na technickú podporu tejto stránky, odpovedajú skoro na počkanie.

síť

Amazon – dobre známa po celom svete americká obchodná platforma, ktorá funguje od roku 2006. Tento internetový obchod využíva predovšetkým zásady predaja CPA a CPL. Zrážky z predaja sú v rozmedzí od 2% až do 10%. Percento sa určuje podľa zvolenej kategórie a štatistiky predaja / mesiac. Existuje bonusový program "Amazon Bounty Program", ktorý platí od 3 do 5 dolárov za registráciu, ale len pre obmedzený zoznam kampaní. Ponúkajú tiež zvýšené príjmy – 30%, keď sa reklama šíri v mobilných aplikáciách.

partneři

Admitad – Ide o celú sieť partnerských programov zozbieraných na jednom mieste. Projekt sa po celú svoju existenciu stal silným súperom medzi poprednými partnermi. Ponúknite širokú škálu služieb pre pokročilých správcov webu. Takmer všetky najznámejšie internetové obchody podporujú partnerské dohody s firmou Admitad, ktorých ceny môžete vidieť hneď po registrácii. Projekt platí, ale z dôvodu prílivu ľudí dochádza k oneskoreniam platieb (zvyčajne do 4 dní).
Stránky predávajú rôzne veci pre každodenné použitie, ale prioritou je hlavne predaj oblečenia a kozmetiky. Predaj oblečenia je veľmi ziskový, pretože dopyt po týchto veciach zatiaľ na trhu neklesá. Stojí za uváženie nájsť si podobnú brigádu.
 

Posted in Web