LED žiarovky – vysoká úspora za nízku cenu

Niet sa čomu čudovať, že príchod LED technológie na trh svietidiel spôsobil ich rýchly ústup do úzadia. To, čo u klasických žiaroviek nebolo ani predstaviteľné sa zrazu stalo realitou a tak sa LED svietidlá veľmi rýchlo stali najobľúbenejším a najpoužívanejším typ svietidiel vôbec. LED svietidlá majú všetko, čo si viete pri kvalitnom osvetlení predstaviť – od nízkych nákladov, cez veľmi vysokú životnosť až po to hlavné – obrovská úspora elektrickej energie, ktorú pri správnom používaní pocítite aj na svojich ušetrených nákladoch na bývanie. To sú hlavné dôvody, ktoré im predurčili úspech a prvenstvo na trhu svietidiel. V neposlednom rade je to určite aj vysoko flexibilné využitie, pretože sú využívané nielen v domácnostiach, ale aj vo výrobnom sektore či kancelárskych priestoroch, no absolútne bezproblémovo sú využívane aj v ktoromkoľvek druhu exteriérových priestorov.

LED žiarovka

LED žiarovky https://www.ledprodukt.sk/67-led-ziarovky všetkého druhu sa dostali do obľuby aj vďaka možnosti zvoliť si farebný odtieň svetla, ktorý preferujete a ktorý Vám vyhovuje najviac. Preto si aj z klasickej bielej farby môžete vybrať z troch odtieňov – studený, neutrálny a teplý podľa typu miestnosti a využitia svetla pre miestnosti aktívne, miestnosti oddychové a miestnosti neutrálne. Prípadne si môžete zvoliť typ osvetlenia DUAL WHITE, v ktorom máte všetky farebné odtiene bielej a ich intenzitu si môžete meniť ľubovoľne pomocou diaľkového ovládača.

LED žiarovky

LED svietidlá to nie sú samozrejme len žiarovky všetkých druhov, ktoré využívate bežne denno denne. Na výber máte obrovské množstvo iných typov, od LED trubíc, LED panelov, LED reflektorov a obľúbených LED pásov – a všetky tieto typy nájdete u nás na ledprodukt.sk. Samozrejme u nás nájdete aj všetko potrebné príslušenstvo, ktoré k LED svietidlám potrebujete.

Ak sa neviete rozhodnúť, ktorý typ LED svietidla by Vám vyhovoval najviac, pokojne sa na nás obráťte, veľmi radi Vám pomôžeme.