Masáž lingamu

Strácate chuť na sex, cítite sa príliš hanblivo na akékoľvek intímne chvíle so ženou? Máte pocit, že nevládzete zo seba vydať žiadnu sexuálnu energiu? Nevešajte hlavu, na každý problém existuje niekoľko riešení. Dnes vám nebudeme predstavovať žiadne chemické tabletky na podporu sexuality, nie. Chceme vás zoznámiť so špeciálnou masážou, ktorá dokáže pomôcť na všetky možné problémy v oblasti mužskej sexuality a zároveň vám táto masáž navodí aj vyvrcholenie.

lingam

Ide o masáž lingamu Tantradiamond, teda o profesionálnu stimuláciu mužských pohlavných orgánov. Cieľom tejto masáže nie je sex alebo orgazmus. Ide o nabudenie na sexuálnu vlnu pomocou masáže rôznych bodov v intímnej oblasti. Samozrejme, že väčšinou je aj vyvrcholenie súčasťou masáže, no nie je to nutnou podmienkou.

Keď prídete do salónu, v ktorom sa masáž bude odohrávať, privíta vás profesionálna masérka spolu s pokojnou a zároveň zmyselnou atmosférou. Ak máte radi vonné tyčinky, prítmie vyplnené iba svetlom sviečok a hudbu, ktorá vás pomaly rozpáli až do poriadneho vzrušenia, ste tu správne. Následne sa zoznámite s vašou masérkou, ktorá bude celý večer vašou najlepšou priateľkou. Dôležité je uvedomiť si, že nejde o sexuálne služby ale o čisto terapeutickú masáž. Netreba sa ani hanbiť, nakoľko ide o celkom prirodzenú vec, tak ako je napríklad masáž chrbta či tváre. Stačí, aby ste sa uvoľnili a následne sa nechali unášať vlnou zmyselnosti, pokoja a mieru.

masaz

Ak si aj vy chcete dopriať trošku oddychu od všetkého v prítomnosti skvelej masérky, choďte do toho! Či už chcete vyriešiť nejaký problém v sexuálnej oblasti alebo hľadáte iba vytrhnutie zo stereotypu, možnosť masáže lingamu je výborná. Návštevu tantrického salóna, kde sa tieto masáže vykonávajú nebudete rozhodne ľutovať, naopak, budete sa chcieť určite vrátiť na tak príjemné miesto.