Máte radi zimu?

Zima je krásne ročné obdobie. Je to obdobie kedy napadne prví sneh a zvieratá sa ukladajú na dlhý spánok. Celá príroda sa zastaví a mráz ju spraví ešte krajšou. Nie každý z nás ju však má rád. Nemajú radi chladné dni a dlhé dni bez slnka. Ja vám ale prinášam zopár vecí pre ktoré som si zimu zamilovala. Verím, že tým ktorý ju neobľubujú prinesiem niečo pre čo zmenia aspoň trochu názor.

rolák

Dlhé zimné večeri

Pre mňa nie je nič lepšie ako zimný večer strávený doma schúlená pod dekou. Urobím si výborný čaj a prečítam obľúbenú knihu. Keď sa pozriem z okna vidím krásnu zasneženú krajinu. Takéto večeri sú ideálne na pozretie si dobrého filmu alebo strávenia ho s najbližšími. Večer je vhodný aj na prechádzku. Každý zalezie domov a ulice sa vyprázdnia. Ak vám neprekáža chladné počasie tak je to ideálne.

Šport

To že je zima by nás nemalo zastaviť v pohybe. Medzi najobľúbenejšie zimné športy patrí lyžovanie, krasokorčuľovanie, snowboard či bežkovanie. Nemusíte teda sedieť len zatvorený doma. Môžete ísť na prechádzku do prírody alebo si ísť len postaviť snehuliaka s deťmi. Jedným obľúbeným športom je taktiež hokej. Nemusíte byť žiadny profesionáli. Stačí vám pokojne aj zamrznuté jazero a zábava je na svete!

zima

Oblečenie

Potešenie najmä pre dámy! Áno aj zima je ročné obdobie kedy môžete prezentovať rôzne „outfity“. Ideálne sú rôzne bundy alebo kabáty, ktoré upútajú pozornosť. V zasneženom prostredí vyniknú veselé farby. Nebojte sa ani kožušín. Toto obdobie je na ne ideálne. Skvelým doplnkom sú aj šály, čiapky či rukavice a samozrejme topánky. Ďalej je to príležitosť na nosenie rôznych svetrov. Obľúbené v poslednom období sú over-size svetre.
Tak čo? Zaujala som vás aspoň trochu? Ja verím že áno. Musíte hľadať na všetkom pozitíva. Potom bude váš deň krásny v každom ročnom období. Žiadne obdobie nie je ideálne. Musíme sa však vedieť prispôsobiť.

Posted in Nezařazené