Povieme si áno?

Celý život som sa tešila na svoj veľký deň D. Asi som bola ako väčšina malých dievčat, tiež som si púšťala hudbu, fantazírovala o mojom budúcom ženíchovi, jednoducho som sa neuveriteľne tešila. Keď som prišla do puberty, bolo mi jasné, že sa možno nikdy nevydám, no aj tak som fantazírovala a snívala o veľkej oslave lásky môjho muža a mňa. Keď som nakoniec mala stáleho partnera, s ktorým som bola veľmi dlho, vôbec mi nedošlo, že by som si ho raz mohla aj zobrať. Preto som bola neuveriteľne zaskočená, keď ma na jednej dovolenke požiadal o ruku.

oznámení

Bola som taká zaskočená, že som si na malú chvíľu myslela, že si zo mňa uťahuje a že to nemyslí vážne. Keď sa nakoniec začal smiať, že on chce so mnou stráviť celý život a ja mu to neverím, pochopila som, že to myslí smrteľne vážne.

Vrhla som sa mu okolo krku a pišťala som ako zmyslov zbavená. Prvé mesiace zasnúbenia som si to naozaj užívala, ale potom mi došlo, že by som mala začať niečo robiť. Že by som mala začať plánovať. Chcela som si to čo najviac uľahčiť, preto som urobila svadobne oznamenia online. Bol to fakt dobrý nápad, ktorý sa páčil aj môjmu nastávajúcemu manželovi.

Keď sme však mali zariadené pozvánky, bolo mi jasné že by som sa mala zamerať aj na niečo iné, preto som začala premýšľať nad menu a nad hudbou. Začínala som byť z toho naozaj nervózna. Potom mi došlo, že ešte nemám ani šaty.

novomanželé

Môj snúbenec ma musel skutočne upokojovať. Ešte šťastie, že on všetko berie veľmi ľahko, jednoducho bude, ako má byť, a to je skutočne dôležité. Našťastie som ho mala pri sebe a netváril sa, ako keby sa ho to celé ani netýkalo. Skutočne mi pomáhal všetko zariaďovať a z toho som bola naozaj nadšená. Viem, že som si svojho partnera vybrala dobre a neviem sa dočkať, kedy sa konečne vezmeme. Takto si splním svoj dievčenský sen, ktorý som vždy mala.