Stále viac ľudí investuje do zlata a cenných kovov

Podnikatelia, investori, ale aj bežní ľudia. Všetci vidíme, že ekonomika je v súčasnosti nestála a to, čo by sme si za naše peniaze kúpili dnes, toľko za ne pravdepodobne nekúpime v budúcnosti. Ceny, poplatky a odvody budú vyššie, meny a peniaze budú mať stále menšiu hodnotu. Vraví sa o zvýšení minimálnej mzdy, ale už menej sa vraví o zvýšení poplatkov, cien a odvodov. Politiku ale riešiť nebudeme. Silný človek pozná tajomstvo.

tři placky

Tým tajomstvom je fakt, že sťažnosti sú o ničom, je potrebné vynájsť sa v každej https://wave.rozhlas.cz/byl-jsem-tlustej-a-kazdej-me-zmlatil-box-byl-skola-zivota-vdecim-mu-za-hodne-6666333 dobe a prispôsobiť ju v náš prospech.
Tým pádom ale musíme myslieť do budúcna. Z hľadiska finančnej otázky a finančného zabezpečia pôsobí pre znalých investorov atraktívne najmä investičné zlato. A nie, toto nie je téma len pre tých, čo majú na účte milióny. Je to téma pre každého, kto rozmýšľa nad rozumnou investíciou.
V skutočnosti má prístupnú investičnú hodnotu. Problém je ale v tom, že NBS tento spôsob investície neposkytuje. Ako ďalšia možnosť nás napadne informovať sa o výrobe mincí. Žiaľ, výhodnú investíciu do zlata neposkytuje ani naša najznámejšia Mincovna Kremnica. Tak sa zdá, ako by bolo nemožné dostať sa na Slovensku k vysnívaným zlatým tehličkám.

placky na podlaze

Jedna cesta však existuje.
V mincovni, v predajni na Dunajskej ulici č. 68 v Bratislave. V našom hlavnom meste dokážete sprostredkovať nákup zlata. Predajňa má dcérsku spoločnosť v blízkom Rakúsku, dostupné zlato je rýdze a má istotu pôvodu.
Pozrime sa na veci a situáciu okolo nás reálne.
Veríte tomu, že peniaze budú mať svoju stálu hodnotu aj v budúcnosti? že za kapitál, ktorý vlastníte dnes, kúpite toľko isto a možno ešte viac vecí ako v súčasnosti? A rovnako či dokonca viac kvalitných? Toto je možno vysnívaný sen, ale viacero ľudí je v tomto smere veľmi skeptických. Naopak investícia do hodnotného kovu môže byť vhodným majetkovým riešením.