Štýlové trendy na rok 2020

Pomalinky ale isto vchádzame do ďalšieho roka, čo nám rok 2020 prinesie to vám povedať nevieme, ale s určitosťou vieme, že so sebou prináša nové trendy v obliekaní. Poznáte ten pocit, keď sa vám nechce obliecť nič iné iba mikinu, voľné tepláky a iba tak chcete plávať svetom vo svojom pohodli? Viete, že svoje pohodlie v podobe nosenia mikiny, môžete skombinovať aj s inými kúskami, ktoré by vás možno ani nenapadli? Aj také budú trendy oblečenia v roku 2020
dámská mikina

Farba roka 2020

Spoločnosť Pantone, ktorá je americkou korporáciou každoročne vyhlasuje farbu roka. V roku 2019 to bol odtieň korálovej farby. Pýtate sa čo budúci rok? Rok 2020 sa bude niesť v hesle modrá je dobrá. Áno, presne tak, v roku 2020 sa budeme ladiť do modrých odtieňov. Odtiene modrej sa stali farbou roka aj v rokoch 2000, 2003,2005,2008,2010,2016, čo predstavuje od roku 2000 najväčší úspech modrej farby. Ďalšími farbami pre svet módy, pre rok 2020 sú farby v odtieňoch kokosového mlieka, piesku, limetkovej žltej, červenej, jemne ružovej a tmavo fialovej.

Must-have šatníka na rok 2020

Vo vašom šatníku, počas roku 2020 určite nemôžu chýbať sukne. Rôzne sukne, rôznych materiálov, podľa toho ako až ďaleko dokážete s výstrednosťou zájsť. Ak chcete kráčať s trendami roku 2020, určite si zadovážte sukne transparentné, kožené, hodvábne, trblietavé, asymetrické, ale aj tutu sukne.
šedá mikina

V hlavnej úlohe dámske mikiny

V roku 2020 budú hrať hlavnú úlohu dámske mikiny a najlepšie dámske mikiny v odtieňoch modrej! Viete si predstaviť kombináciu rôznych typov mikín s rôznymi druhmi sukní? My áno, a preto vám tieto kombinácie trocha priblížime. Pri výbere vašej mikiny pre váš skvelý outfit ale ne,môžete zabudnúť na kvalitu, kvalita je hlavným atribútom toho aby vaša mikina zaujala, pretože len kvalitná mikina, správne ušitá a zo správneho materiálu dokáže očariť.

Mikiny s kapucnou alebo bez nej, pánskejšieho štýlu, s potlačou alebo bez potlače ideálne doplnia vašu rifľovú sukňu. Športová mikina kombinovaná s lesklými flitrami v kombinácii s MIDI sukňou spravia váš outfit romantickým. Predĺžené mikiny sú väčšinou strihané do oversize štýlu, môžu nahradiť krátke šaty, príp. môžete pod ne schovať suknu rôzneho materiálu. Cropp top mikina v kombinácii s rifľovou, prípadne koženou sukňou dodá vášmu outfitu sexi nádych.

V prípade, že máte záujem o dámske mikiny, rôznych farieb a štýlov, prípadne sa chcete dozvedieť viac zo sveta módy, určite navštívte stránku www.glashgirl.sk.