Za kvalitu zaplatíte primeranú cenu

Firma SEGUM má na Slovensku tradíciu od roku 1992, vtedy začala s výrobou zdravotných ortopedických matracov a ako prvá u nás ich vyrábala z prírodných materiálov. To robí dodnes, vyrábajú kvalitné zdravotné matrace na mieru podľa požiadaviek zákazníkov a za prijateľné ceny. Sortiment výrobkov sa postupne rozširoval a dnes firma ponúka produkty nižšej cenovej skupiny, ale aj luxusné za vyššie ceny, aby boli uspokojené požiadavky všetkých zákazníkov. Dizajn postelí sa mení, a tomu treba prispôsobiť aj kvalitu matracov. Súčasné trendy diktujú vysoké matrace, ktoré majú vplyv na komfortný spánok. Tie firma vyrába pre zákazníkov presne na mieru, ale bez príplatku, takže ich výrobky patria vo svojej triede k najlacnejším. To si zaistili tak, že spomedzi ponúkaného sortimentu vybrali tie najkvalitnejšie matrace a vyrábajú ich vo veľkých sériách. Takto ušetria náklady a potom môžu zákazníkom predávať kvalitu za atraktívne ceny.

white-comfortable-pillow-bed-decoration-interior_74190-9524

Svoje podnikové predajne majú v Bratislave, Senici a Žiline, čo má svoje výhody, pretože si zákazníci môžu tovar pozrieť na vlastné oči a aj vyskúšať, aby si boli istí, že kupujú to, čo sa im páči. V predajniach im radi poradí aj odborný personál, predajcovia, ktorí im pomôžu s výberom. Pri výrobe matracov sa sústredia len na ich kvalitu, a preto používajú originálnu švajčiarsku penu Sanitized, ktorá je známa svojimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Vďaka akciovým cenám, za ktoré nakúpia suroviny na výrobu matracov, môžu ich potom ponúkať vo vysokej kvalite, ale za prijateľné ceny.

elegant-bedroom-hotel-room-with-classic-furniture-top-view_176382-188

Zdravý spánok nie je zadarmo, aj posteľ či matrace majú svoju cenu. Pri matracoch sa ich cena začína pri 200,-eurách a stúpa až k vyše 1000,-eurám, no treba si uvedomiť, že táto investícia je na dlhšiu dobu, matrace predsa nekupujeme každý deň, a tiež majme na mysli matrace cena svoje zdravie, ktoré žiadne peniaze vyvážia.