Auto práve pre vás

Každý z nás vie, že vlastniť v dnešnej dobe auto, je proste absolútne nevyhnutnou vecou. Prečo? Pretože práve na auto sa môžeme stopercentne spoľahnúť. Je to jednoducho niečo, čo nás psrevádza každý jeden deň. A nezáleží na tom či idete do práce, alebo do školy, proste auto potrebujete a je to dôležité. Ale je jasné, že každý z nás má na auto úplne iné požiadavky. Aj to je niečo, s čím sa proste musíme zmieriť. Musíme veriť tomu, že práve to naše auto bude aj naším obrazom. A keď si to uvedomíme, už nemusíme riešiť vôbec, ale naozaj vôbec nič.

mercedes

Ak ste chlap, máte svoje požiadavky. Ak ste žena, máte taktiež svoje vlastné požiadavky. Je jasné, že najideálnejšie je, aby mal každý z vás svoje vlastné auto, no to tak celkom nefunguje.

Musíte si uvedomiť, že takisto, ako máme rôzne potreby a rôzne priority, takisto to vidíme aj vtedy, keď sa to týka áut. Autá sú pre ženy a pre mužov totálne iná vec. Prečo? Pretože proste každý z nás očakáva niečo úplne iné. Je to normálne? Samozrejme, že je. Musíte veriť tomu, že sa nájdete, nech ide o čokoľvek. Ak ste žena, určite myslíte na praktickosť a na vašu rodinu.

Chlapom zase ide o úplne iné vzorce a iné priority. Asi celkom nemyslia na rodinu, chcú si možno splniť nejaký zvláštny chlapčenský sen, ktorý sa týka práve kúpy vysnívaného auta. Ktoré je to vaše?

dohoda

Ženy chcú hlavne to, aby to jazdilo. Je jasné, že práve im je najlepšie to najpraktickejšie a najjednoduchšie na ovládanie. Čo si o tom myslíte, práve vy? Aký máte pocit? Možno ide ženám práve o výzor, ktorý to auto má, ale verte tomu, že im ide hlavne o to, aby mali kde zaparkovať a aby sa jednoducho dostali z bodu A, do bodu B bez toho, aby ich niekto zastavil. Je jasné, že chlapi majú iné požiadavky. A tie vaše? Nezáleží na tom či ste chlap, alebo žena. Vaše priority môžu byť niekde úplne inde, no nie?

Posted in Nezařazené