Čipka úžasne doplní vaše krásne letné šaty

Blíži sa leto a to je čas, kedy nás ani nenapadne vyťahovať zo skrine hrubé svetre či mikiny. Horúce letné dni nás nútia siahať po odvážnejších kúskoch a mnohé dámy určite uznajú, že krásne letné šaty sú presne to, po čom siahame najčastejšie. Sú totiž pohodlné, ľahké a najmä veľmi ženské a sexi. Ak milujete čipku, letné šaty sú pre ňu ako stvorené. Čipka na krásnych letných šatách pôsobí veľmi romanticky a nežne. Čipka sa využíva dlhé storočia, je tradičná a preto sa nemusíte obávať, že niekedy vyjde z módy. Takýto kúsok vás bude sprevádzať roky!


šaty

Hodia sa krásne letné šaty s čipkou aj do práce?

O tom, že čipkované šaty sú vhodné na párty či inú slávnostnú udalosť, všetky dámy dobre vedia. Mnohé však majú pochybnosti v rámci toho, či sa krásne letné šaty s čipkou hodia napríklad do práce a na rôzne pracovné stretnutia. Čipka ako taká môže byť výrazná aj menej nápadná. Do práce preto radšej zvoľte ten druhý, decentný variant a razte pravidlo, že menej je niekedy viac. Krásne letné šaty do práce môžu byť doplnené čipkou napríklad v oblasti pásu ako opasok, alebo môže jemne trčať z dolnej časti šiat. Návrhári sa dnes už s týmto krásnym materiálom dokážu naozaj vyhrať a preto v obchodoch nepochybne nájdete ten pravý kúsok pre vás.


letní šaty

Krásne letné šaty s čipkou sú vhodné naozaj na každú príležitosť!

Ako sme už spomínali, hodia sa nielen na menej formálne príležitosti, ale tak isto aj do práce a na pracovné pohovory či stretnutia. Všetko však závisí od vkusu a prevedenia daných šiat. Krásne letné šaty s čipkou budú samozrejme vyzerať inak na letnej párty a inak na formálnej pracovnej večeri. Nezabudnite na to, že čipka je už sama o sebe dosť výrazný prvok na šatách, a preto zvoľte radšej menej nápadné doplnky. Tak dosiahnete efekt, že krásne letné šaty s čipkou budú šperkom a nič špeciálne už potrebovať nebudete. Určite to nepreháňajte s výraznými vzormi na kabelke či topánkach. Všetko však záleží od toho, ako krásne letné šaty vyzerajú a najmä od toho, ako sa v nich cítite.

Krásne letné šaty s čipkou sú horúcim trendom. Prezrite si tie najnovšie kúsky na stránke https://www.glashgirl.sk/.