Daj jej príučku

Ženy sú zaujímavé stvorenia. Keď sa chcú zapáčiť nejakému chlapovi, tak sa namaľujú, oblečú a perfektne nahodia, len aby mali úspech. Niekedy sa dokážu aj niekoľko hodín chystať pred zrkadlom, len aby sa im podarilo zabodovať u nejakého muža. A potom, keď už ho majú, tak postupne začínajú zanedbávať svoj vzhľad. Dopracujú sa až do takého štádia, že sa na nich ich vlastný muž pozrie s nedôverou, že práve túto ženu sa snažili tak veľmi dostať do postele a do vzťahu. Hold, sú to pekné potvorky, keď niečo chcú. A teda vedia sa poriadne pretvarovať, hlavne čo sa týka teda tej vizáže.

girls-3053051_1920

Možno by sa prebrala a začala o seba viac dbať, keby dostala takzvanú facku od života. Keď už ani tvoje slová o tom, že by sa mala o seba viac starať nepomáhajú, tak nebudeš mať asi ani na výber. Zájdi si na sex ponuky Privatportal.sk a zarezervuj si svoju milenku. Postaraj sa o to, aby sa to tvoja manželka alebo partnerka nejakým spôsobom dozvedela. Najlepšie tak rafinovane, aby si myslela, že o tom ty nevieš, že ona to vie. Možno práve toto ju nakopne, aby sa o seba začala viac starať a myslieť na to, že to môže skončiť naozaj tak, že túto službu využiješ.

girl-1968474_1920

A keď ju ani toto nepreberie, tak sa vyber a využi túto službu. Zaručene zažiješ taký sex, aký si už dávno nemal. Možno ťa to k niečomu nakopne, inšpiruje a tvoj život sa zmení a možno len pochopíš, že s hentakou ženou rozhodne nechceš žiť. S tou tvojou, ktorá sa neupravuje a nehodlá to asi ani zmeniť, keďže si jej dal príležitosť, možnosť a ona nič nezmenila. Tvári sa, že je všetko v poriadku. Jednoducho si v jej živote taká istota a už si ju omrzel. Nemá dôvod vymýšľať niečo nové. Daj jej najavo, že takto to ďalej nejde a upaľuj, čo ti nohy stačia. Sex budeš mať aj inde a poriadnu ženu si tiež isto nájdeš. Ale tento krát si vyber svedomitejšie a lepšie.