Originálne a funkčné posuvné sklenené dvere

Mnohé architektonické novinky a vychytávky pôsobia exkluzívnym dojmom a patria k nim aj sklenené posuvné dvere a zaujímavá ponuka sklenene posuvne dvere, ktorá Vás určite osloví a jej výber Vám predstaví moderné riešenie interiéru.

Výnimočnosť sklenených posuvných dverí je neprehliadnuteľná, sú esteticky dominantné, zároveň sú bezpečné, šetria priestor, pôsobia luxusne, majú ľahkú údržbu, prepustia potrebné svetlo, priestor sa vďaka ním nadýchne a rozjasní.

bedroom-670249_640-1

Dôležitým prvkom je použitá technológia, patentovaná výroba a certifikáty bezpečnosti. Všetky tieto parametre spĺňajú bezpečnostné sklo a spôsoby ukotvenia do posuvných systémov. Dizajn posuvných sklených dverí si vytvárate sami, podľa Vašich predstáv, v ponuke je číre, matné sklo, motívy, ktoré sa vytvoria pieskovaním a sú vždy originálne alebo vlastná navrhnutá potlač s nástrekom. Kombinácii vzorov a dekorov je neskutočne veľa, záleží od charakteru objektu, Vášho vkusu a rozmeru posuvných sklenených dverí.

Ponuka obsahuje osadenie do kvalitných a spoľahlivých posuvných systémov s tichým dojazdom, tlmiacou záverečnou vložkou, ľahkou manipuláciou a bezpečným systémom otvárania/uzatvárania. Dvere sú v ponuke jednokrídlové alebo dvojkrídlové s možnosťou doplňujúcich prvkov ako úchytky, madlá, alebo možnosť voľby viacerých posuvných krídiel s posúvaním za seba, prípadne podľa Vašich požiadaviek.

Posuvné sklenené dvere nie sú len dominantou administratívnych a bankových priestorov, ich využitie má opodstatnenie aj v domácnosti, napríklad v menších priestoroch kúpeľní alebo elegantné je ich majestátne vyznenie vo väčších interiérových halách a priestoroch.

rooms-3941455_640 (2)

interior-4132296_640

Sú vynikajúcim pomocníkom pri potrebe rozdelenia veľkého celku na menšie jednotky, svetlo a priestor sa opticky nezmení, ba priam až rozšíri.

Sklenené posuvné dvere v ponuke neznamenajú stratu súkromia, práve naopak, pri výbere matnej alebo čiastočne rozdelenej sklenenej plochy alebo pri voľbe vhodného vzoru sa Vaše súkromie znásobí a priestor bude navyše jasnejší a voľnejší.

Dvere a sklo sú prvky, ktoré sa navzájom nevylučujú, priam sa v modernej dobe viac priťahujú.