Inteligentné hodinky v športovom štýle

Ste konfrontovaní reklamami o inteligentných hodinkách a radi by ste sa o nich dozvedeli viac? Pred tým, ako si daný produkt vyberiete a kúpite je vhodné dozvedieť sa o ich funkčnosti viac. Sú vhodné na nosenie pre dámy aj pre pánov, športovo aj menej športovo ladených a nasmerovaných.

sportovní hodinky

Sú prepojené s mobilným telefónom a vyznačujú sa množstvom funkcií, ktoré sa týkajú fungovania ľudského organizmu. Môžete si pre výkonom športovej aktivity, počas nej ako aj po ukončení tréningu, behu, výstupu na skalu a podobne zmerať určité hodnoty, ktoré vypovedajú o aktuálnom stave vášho organizmu. Krokomer, ktorý informuje o počte prejdených krokov, údaje o spálených kalóriách, hodnoty tepu srdca, tlaku, to všetko je prístupné k zobrazeniu na displeji smart hodiniek.

Vzhľadom pripomínajú klasické hodinky, ale nie je to celkom tak. Nositeľná elektronika na vašom zápästí vám nahradí hodinky, mobil a niekoľko ďalších prístrojov v jednom. Nadšenci športu a aktívneho spôsobu života si prídu na svoje. Stopky, kompas či meranie okysličenia v tele nie je pre inteligentné hodinky žiadny problém. Dotykový displej s možnosťou nastavenia jasu a podsvietenia vám poskytne aj tieto informácie. Dobre sa nosia vďaka pohodlnému remienku, sú ľahké a umožňujú jednoduchú čitateľnosť zobrazovaných údajov. Vyhovujú aj náročným spotrebiteľom.

apple

Dámske a pánske inteligentné hodinky

Inteligentné hodinky nájdete v dámskych a pánskych prevedeniach. Dámske inteligentné hodinky vyzerajú mimoriadne elegantne a pôsobivo a budú sa na vašom zápästí krásne vynímať a vzbudzovať príjemný dojem. Vyberať si môžete z množstva dostupných značiek. Cena hodiniek je prispôsobená a zodpovedá ich výkonu.

Pánske inteligentné hodinky nájdete v okrúhlom alebo hranatom tvare displeja, ktorý je prispôsobený na nosenie pre mužov. V ponuke sú dostupné aj univerzálne inteligentné hodinky, ktoré vyhovujú mužom aj ženám. Ovládanie v slovenskom jazyku, telefonovanie, smskovanie a množstvo ďalších funkcií, ktoré vás zaručene prekvapia.