Požičovňa aut Žilina – podpora v čase bez vlastného vozidla

Stalo sa vám už niekedy, že ste zostali kvôli poruche či iným záležitostiam úplne bez vozidla? Museli ste nechcene cestovať hromadnou dopravou či nosiť nákupy v rukách cez celé mesto či autobus? Život bez vozidla je pekne otravný a oberá vás o čas i energiu. Zostať bez vozidla dokáže pekne nabúrať plány a preto je potrebné vedieť o riešení, ktoré vás v tom nenechá.

interirér

Na chvíle, keď vaše vozidlo vypovie službu, musíte ho prenechať manželke či potrebujete odvoz na iné akcie, je odborníkom požičovňa aut Žilina.
Služba, vďaka ktorej máte k dispozícii široký výber vozidiel rôznych značiek a rôzneho vybavenia a môžete si tak vybrať vozidlo podľa svojich predstáv či vyskúšať niečo úplne iné. Vozidlá sú v perfektnom technickom stave a súčasťou služieb je nielen pravidelný servis, ale aj výmena zimných či letných pneumatík, zákonné poistenie vrátane havarijného.
V prípade poistnej udalosti sa nemusíte obávať, že všetko budete musieť riešiť sami. Tieto záležitosti sú rovnako súčasťou služieb.

Už nikdy bez vozidla

Teraz už budete vedieť, že ako náhle zostanete z nejakého dôvodu bez vozidla alebo budete potrebovať vozidlo ďalšie či väčšie, tak sa máte na koho obrátiť.Stačí si vozidlo jednoducho objednať podľa vlastného výberu a vyzdvihnúť si ho. Je tu tiež možnosť vozidlo si nechať dopraviť tam, kam budete potrebovať.
Nakoniec nemusíte vozidlo ani riadiť a môžete služby využiť vrátane služby vodiča.Užijete si tak svadby, oslavy, firemné akcie či iné cesty bez toho, aby ste museli vozidlo ovládať vy.

audi

Služba je určená aj pre firmy, ktoré nemajú firemné vozidlá alebo potrebujú ďalšie vozidlo na prepravu obchodných partnerov, zamestnancov, šéfov a podobne.
Zistíte, že život bez vlastného vozidla nakoniec nie je žiadna katastrofa a vždy sa nájde vhodné a komfortné riešenie, na ktoré si rýchlo zvyknete.