Starajte sa o seba. Zaručí vám to šťastný vzťah.

Láska a počiatočné ohúrenie vo vzťahu sú nepochybne tie najkrajšie veci na svete. Na udržanie dlhodobého a zdravého partnerstva však bohužiaľ nestačia. Poblúznenie časom opadne a príde realita. Tá však vôbec nemusí byť zlá, len na nej niekedy treba zapracovať.

stres

Jednou z dôležitých vecí vo vzťahu je, aby ste sa o seba neprestali starať. Tieto slová sú smerované hlavne nežnejšiemu pohlavie.
 
Ak sme s niekým vo vzťahu už zopár rokov, často sa stane, že prestaneme dbať na veci, ktoré sme  zo začiatku pokladali za nesmierne dôležité. Ak s niekým iba začínate chodiť, na rande si pravdepodobne neoblečieme roztrhané tepláky a prepotené tričko. Po istom čase však nemáte problém s takýmto outfitom ani pred svojim partnerom. Nie je na tom nič zvláštne a ani nevhodné. V podstate by bolo asi divné, ak by ste s tým problém mali. Ak sa však dostanete do štádia, že ani raz za čas na seba nenahodíte niečo sexy a štýlové, je dosť možné že sa vášmu partnerovi trošku zunujete. To mu však nemôžete mať vôbec za zlé. Predstavte si to naopak. Ak by váš chlap stále chodil v špinavých a roztrhaných veciach, tiež by pre vás po čase asi stratil na atraktivite.
 
Každý žena by sa mala chcieť svojmu partnerovi páčiť.Ak začnete pociťovať, že vám je to už úplne jedno, mali by ste spozornieť, pretože to pre váš vzťah neveští nič dobré. Nesiahnite však ihneď po radikálnom riešení, akým je rozchod. Choďte do obchodu, kúpte si niečo pekné, navštívte kaderníčku a takto „vynovená“ pripravte svojmu milovanému večeru pri sviečkach. Ak prejavíte aktivitu a snahu ako prvá, verte že to pohne aj s vašou polovičkou.

kráska
 
Najmä pri dlhoročných vzťahoch prestávame riešiť, či máme oholené nohy, upravené obočia a hebkú pokožku.Je nám to jedno aj v prípade, že ideme medzi iných ľudí, pretože svojho partnera už máme, takže pohľady iných mužov nás nemusia zaujímať. To je však veľká chyba. Udržiavať by ste sa mali v prvom rade kvôli sebe a aj pre svojho partnera. Pohľad na zanedbanú ženskú omrzí časom každého a verte, že aj vás samú.