Bývanie v Bratislave s výhodami

Srdcom každého štátu je jeho hlavné mesto. Nebude tomu inak ani v tomto prípade, keďže Bratislava, hlavné mesto Slovenska je odjakživa hlavnou súčasťou života rôznych generácií. Ponúka nespočetné množstvo rôznych príležitostí, či už pracovných, rodinných alebo spoločenských a kultúrnych. Ak hľadáte miesto na život, ktoré ozdobí história, vyberte si Bratislavu!

espria.sk_finep_sk_uvodni

Bratislava a jej možnosti

Či už hľadáte miesto na oddych, relax alebo pracovné či spoločenské vyžitie, nestúpite vedľa ak je vašou voľbou práve Bratislava. Skvelé príležitosti, dobré dopravné spojenia, miesta s občerstvením, súkromie a relax v oázach prírody, toto a ešte viac vám ponúka hlavné mesto Slovenska.
Na webových portáloch, v novinách nájdete veľký výber bytov na predaj Bratislava. Stačí si dohodnúť obhliadku a môžete si vybrať ten pravý pre váš nový život. Dnes vám predstavíme jeden zo stavebných projektov Bratislavy. Projekt Danubius One, ktorý vás nenechá na pochybách.

Danubius One

Projekt Danubius myslel naozaj na všetko. Vzal do úvahy blízkosť dopravných spojení, občiansku vybavenosť, dispozičné riešenie a estetický vzhľad. Moderná stavba pozostáva z 13 poschodí a ponúka vám panoramatický výhľad na Bratislavu ako na dlani. Klimatizované byty projektu Danubius sú vybavené loggiou alebo vlastným balkónom, pivnicou, výťahom či garážou. Bytové jednotky o výmere 38 m2 až po 170 m2 sú situované do vnútrobloku, ktorý je ozdobený zeleňou, detskými ihriskami a prístavbou pekárne.

espria.sk_finep_sk_01

Výhodou bývania v tomto bytovom komplexe je nielen krásny výhľad na Bratislavský hrad, ale aj možnosť dostať sa kdekoľvek a kedykoľvek. Občianska vybavenosť, dopravné spojenia sú len na skok od monumentálnej stavby v pokojnej časti Bratislavy. Stačí si vybrať bytovú jednotku, ktorú preferujete, dohodnúť si obhliadku a po jej výbere si môžete užívať všetky jej výhody.