Dlhé letné šaty sú ideálnym kúskom na leto!

Teplomer ukazuje čoraz vyššiu teplotu a vy sa už neviete dočkať, kedy konečne zo skrine vytiahnete svoje letné kúsky? Leto je krásne obdobie, ktoré milujú nielen deti, ale aj dospelí. Pocit, že už konečne na seba nemusíte hádzať niekoľko vrstiev oblečenia, je na nezaplatenie. Pravdou však je, že nie každá z nás si môže dovoliť obliecť úzke obtiahnuté šortky a tričko odhaľujúce brucho. Najmä mnohé dámy obdobie leta práve kvôli tomuto až tak neobľubujú. Nezúfajte. My vám dnes ukážeme, že napriek vysokým teplotám je možné obliecť sa pohodlne, pekne a bez toho, aby ste sa cítili príliš odhalené. Dlhé letné šaty sú na to ako stvorené!

šaty

Aký strih dlhých letných šiat zvoliť?

Dlhé letné šaty by mali by v prvom rade vzdušné a mali by byť vyrobené z ľahkého materiálu, ktorý sa na vás nebude lepiť. Neraz je dáme v dlhých letných šatách menej teplo, ako keby mala na sebe úzke šortky či tričko. Dlhé letné šaty poskytujú voľnosť pohybu a je možné si ich obliecť takmer na akúkoľvek príležitosť. Závisí samozrejme od vzoru, materiálu a tiež doplnkov. Dlhé šaty si pokojne môžete obliecť na letné prechádzky po meste, na drink s priateľkami či dokonca na letné svadby. Dlhé letné šaty skryjú všetko to, čo nechcete aby iní videli a navyše, sú nesmierne pohodlné. Obuť si k nim môžete sandále, žabky či dokonca tenisky. V chladnejších letných dňoch si vezmite do ruky rifľovú bundičku, ktorou určite nič nepokazíte.

letní šaty

Jednofarebné či vzorované dlhé letné šaty?

V tomto roku sú jednoznačne moderné vzorované dlhé letné šaty. Vzory môžu byť od výmyslu sveta a dá sa povedať, že takmer nič nie je mimo sezónu. Geometrické tvary, zvieracie vzory, kvety, nápisy, to všetko si v prípade dlhých letných šiat môžete dovoliť. Pokojne popustite uzdu svojej fantázii. Šaty môžete zvýrazniť farebnou kabelkou či sandálikmi. Ak ste predsa len o trochu konzervatívnejšia a volíte radšej jednofarebné kúsky, nevadí. Ani jednofarebnými dlhými šatami určite nič nepokazíte a zvýrazníte svoju krásu. Potom už len stačí vhodne zvoliť doplnky a môžete vyraziť v ústrety letnému horúcemu dňu.

Hľadáte dlhé letné šaty ako stvorené pre vás? Určite ich nájdete na našej internetovej stránke https://www.glashgirl.sk/.