Dovolenka snov aj bez vlastného auta

Konečne nastal čas na zaslúženú dovolenku, ale vám chýba vozidlo k tomu, aby ste si zariadili vlastný odvoz? Nech je vaše auto staré, nepojazdné alebo žiadne nemáte, nemusíte sa vzdávať cestovania. A dokonca ani nemusíte cestovať vlakom čo autobusom.
Sú totiž aj iné spôsoby ako tento problém vyriešiť a to napríklad dovolenka s autopožičovňou.
Vaša dovolenka tak môže začať úplne bez starostí a vy môžete vyraziť kam len budete chcieť. A to dokonca vozidlom podľa vášho výberu z rôznych značiek a ďalších parametrov.

dovolená

Výhody vozidla z autopožičovne

Zatiaľ čo s vlastným vozidlom máte kopec starostí a cez všetky povinnosti nestíhate pravidelný servis a ďalšie záležitosti, tak s vozidlom z požičovne vám tieto starosti úplne odpadnú.
Nielen, že si môžete vybrať vozidlo podľa svojich potrieb a vkusu, ale vy máte okamžitú istotu, že vozidlo je v perfektnom technickom stave. Je to dané tým, že tieto vozidlá podstupujú pravidelné servisné a technické prehliadky a majú všetky náležitosti v poriadku.

výlet

Ďalšou výhodou je zákonné a havarijné poistenie vozidla.Vozidlo je poistené so všetkým a vy sa nestaráte ani o platby.
Dokonca nie je vašim problémom ani výmena zimných či letných pneumatík, pretože je to zahrnuté v službách.
Vozidlo si môžete vychutnávať až mesiac či dlhšie podľa dohody, takže ani v dobe čerpania voľna sa nemusíte obmedzovať.
Ako najväčšia výhoda je to, že zatiaľ čo na svoju vysnívanú značku vozidla by ste si museli šetriť pomaly celý život, tak s touto službou máte vysnívané vozidlo k dispozícii okamžite. Užijete si tak všetok komfort, ktorý tieto vozidlá ponúkajú a to od samotnej značky, cez jeho veľkosť a ďalšie vybavenie.

Nebude vám teda chýbať klimatizácia, navigácia, detská autosedačka, strešný box či dokonca bicykel a mnoho ďalšieho.
Dovolenka s autopožičovňoutak bude pre vás celkom bezstarostná a dopravíte sa všade kam budete potrebovať.