Myslite na techniku

Ľudia sa väčšinou pozerajú len na peniaze a často nevidia technickú stránku veci. Ja som sa vždy snažil pozerať pod povrch. Je veľmi dôležité, aby ste nezanedbávali to, čo je vo vnútri. Vo vnútri totižto môžete nájsť poklad, ale aj svoju skazu a záleží len na vás, ako sa k tomu postavíte. Je veľmi dôležité pamätať na to, že zarábanie peňazí je aj to, že nebudete zanedbávať maličkosti. Maličkosti pred tvoria to, čo chceme dosiahnuť, no nemyslíte? Tak to skúste a uvidíte sami, že to ide, nech sa deje čokoľvek. To však neznamená, že to nemôžete dosiahnuť aj vy.
mince bitcoin
Bol som ten typ chlapa, ktorý chcel mať všetko hneď a najlepšie bez toho, aby pohol čo i len prstom. Asi je vám však jasné, že takto to v živote nefunguje. Musel som to pochopiť aj ja, aj keď poviem vám, až také jednoduché to zase príliš nebolo. Len ťažko sa môžete naprogramovať na niečo, čím nie ste a u mňa to šlo naozaj veľmi postupne. Najprv som sa pozeral iba na vidinu peňazí, tak som začal rozoberať hlavne kryptomeny a všetko okolo nich. Dokonca sa mi aj celkom darilo. Až kým mi zo dňa na deň nezblbol celý počítač. Počítač bol fuč a ja som bol zhrozený.
chytré bitcoiny

V takýchto prípadoch väčšinou nesiete počítač do servisu. Lenže v servise mi chlap povedal, že chybou je moja zlá údržba. Bol som naozaj nahnevaný sám na seba, že som niečo takéto dopustil. Ale ako to už býva, posunulo ma to. Kúpil som si mining rig case, aby som bol poistený, že sa mi už nič také nestane. Ale to nebolo všetko. Rozhodol som sa, že sa budem vždy zaoberať technickými parametrami. Naučil som sa to, aj keď som tomu vôbec nerozumel, no nebol to problém. Vždy sa predsa nájde niečo, čo môžete vylepšovať. U mňa to boli moje vedomosti. A verte tomu, že aj tie vaše sa môžu naozaj rozšíriť, keď sa budete snažiť. Nemajte obavy, keď som to zvládol ja, tak aj vy.