Tabletky na erekciu neužívajte dlhodobo

Na začiatok musím uviesť, že sa vás nebudem snažiť odhovárať od užívania tabletiek na erekciu. Ja sám som ich dlho odmietal, no po niekoľkých rozhovoroch s mojou partnerkou, lekárom a kamarátmi, ktorí si niečím podobným už prešli, som si povedal, že bez tabletiek to asi nepôjde. Viete od čoho vás však dohovárať chcem?? Od ich dlhodobého a navyše nadmerného užívania. To vám môže privodiť vážne zdravotné komplikácie.
Usmiaty muž v čiernej koženej bunde a slnečných okuliaroch.jpg

Čo je nadmerné a čo dlhodobé užívanie tabletiek ?

Presný časový údaj, samozrejme, nepoznáme. Určite vám však môžem povedať, že ak tabletky hltáte dennodenne, nie je to najlepšie. Taktiež by ste ich nemali užívať dlhšie ako pol roka bez prestávky. Po tejto dobe by ste mali dať svojmu telu vydýchnuť, a to aspoň na mesiac.
Úplnou alfou a omegou, by pre vás malo byť to, že počas dňa nebudete užívať viac ako jednu tabletku. To je maximálne stanovené množstvo pri väčšine týchto liekov. Poradil by som vám ešte jednu vec. Vždy skúste užiť len polovicu tabletky a ak vám pomôže, tak zbytočne nehltajte celú.

Myslite aj na svoju peňaženku

Jedna tabletka Viagry, stojí okolo osemnástich eur. Iné to nie je ani pri iných tabletkách. Cena Cialisu sa pohybuje okolo sedemnástich eur za jednu tabletku a veľmi podobné, je to aj pri ostatných liekoch. Lacnejšie sú samozrejme náhrady týchto originálnych liekov, no ak vezmeme do úvahy, že ich budete užívať každý deň, po dobu mnohých mesiacov, tak sa aj tieto nižšie finančné čiastky, časom pekne nazbierajú.
Modrá tabletka zovretá v pinzete.jpg

Ako nahradiť tabletky

Tabletky nenahradíte. To je nemenný a pre niekoho i trošku smutný fakt. Vy by ste sa však nemali snažiť o to, aby ste lieky na erekciu niečím nahrádzali. Svoju potenciu, by ste mali vyliečiť na stálo. Tabletky by mali byť len pomocníkmi. Majú podobný účel ako také tabletky proti bolesti chrbtice. Ak sa chcete bolestí zbaviť, musíte chrbticu vyliečiť, nie len umelo utlmovať bolesť.