Zabudnite na zázračné nápoje na chudnutie. Siahnite po overených receptoch

Ak sa zaujímate o zdravú výživu a životný štýl, snažíte sa pohybovať a dostať svoju váhu na ideálne čísla, určite ste už nie raz narazili na rôzne „zaručené“ recepty, ako schudnúť za týždeň či dokonca tri dni. Takéto veci sa veľmi pekne čítajú, ak sa však na nich pozriete s čo i len kúskov zdravého rozumu, musíte veľmi rýchlo pochopiť, že nejde o nič reálne.

Štíhla žena v plavkách na pláži.jpg

„Zázračný “ nápoj na chudnutie


V poslednej dobe je internet doslova zaplavený receptami na zázračný večerný nápoj, po ktorom schudnete ako mávnutím čarovného prútika. Ide o obyčajný čaj, respektíve odvar zo škorice. Áno, škorica jednoznačne patrí k zdravým surovinám. Taktiež môžeme povedať, že pri chudnutí dokáže byť nápomocná. Všetky koreniny, jedlá či nápoje s pikantnou chuťou totiž dokážu nakopnúť náš metabolizmus. Na druhej strane však určite nemôžete čakať, že vás šálka vylúhovanej škorice pred spaním, zbaví kilogramov navyše. Pamätajte, že aj pri chudnutí a zdravom životnom štýle platí staré známe porekadlo – bez práce nie sú koláče.

Zázračný – no bez úvodzoviek


Ak chcete zaručene schudnúť, no na druhej strane nemáte chuť na drastické diéty a trápenie v telocvični, pokojne siahnite po malom zlepšováku. Tento krát nehovoríme o žiadnych zázračných nápojoch, ale overených pomocníkoch, teda o spaľovačoch tukov. Ani v tomto prípade nemôžete čakať, že vám pomôžu bez vášho pričinenia. Sú však určite účinnejšie.
Jedným takýmto prípravkom je aj Adipex Retard. Môžete ho užívať po dobu piatich až šiestich týždňoch. Účinné látky sa postarajú o to, aby ste bez námahy prekonali vašu chuť na jedlo. To neznamená, že nebudete jesť vôbec, ale s mierou.

Človek, ktorý zalieva čaj.jpg

V súčasnosti sa predaj Adipexretard na Slovensku skončil. Nemusíte však zúfať, pretože ho nahradil iný, avšak rovnako účinný produkt, a to Adipex – 75. Oba lieky patria k takzvaným anorektikám, ktoré pomáhajú potlačovať chuť na jedlo a taktiež vás zbavia pocitu hladu.