Nielen z chleba žije človek – život na farme

Je to snom snáď každej gazdinky. Mať veľký dvor na vidieku, sliepky a zajace, manžel chová včely a vy pečiete domáci chlieb. Nie, nemusíte si vyčítať, že ste sa nenarodili v 19. storočí, ešte stále takto môžete svoj život zmeniť a žiť si svoj sen.

zemědělství.jpg
 
Láska ide cez žalúdok.
A ten sa nasýti práve v kuchyni, ktoré by malo byť kráľovstvom ženy, jej pýchou. Preto, ak rozmýšľate nad vybudovaním farm house, práve na túto izbu by ste sa mali zamerať. Ideálne je, ak v nej dominujú farby ako sú olivová, špinavá biela, sivá s nádychom lesných machov a lišajníkov. K tomu drevené parkety, uprostred nich domáci ručne šitý koberec (ktorý je ťažko zohnať, no snáď na jarmokoch alebo lokálnych trhoch sa vám to podarí). Biele veľké umývadlo s výhľadom do záhrady a na parapete máte nasadené bylinky a možno nejaká biela orchidea. Na chladničke máte vyvesených kopu odkazov a fotografií vašej rodiny. Čajník a šálky zavesené na drevenej stene alebo podnose ktoré ste ako handmade pripravili s manželom. Veľký stôl, ktorom nechýba misa vašej úrody. Samozrejme, že pozbieraný a vysušený cesnak môžete použiť taktiež ako dekoráciu. Máte vlastný sklad potravín s kompótmi, potravinami, múkou, cukrom, sladkosťami, soľou a rôznymi koreninami. Ak ste zdatná v práci , určite vám spraví radosť vytvoriť si vlastné nádoby na tieto suroviny, na ktoré potom nalepíte vyzdobené štítky.

kuchyně.jpg
 
Handmade v kuchyni nekončí.
Nepotrebujete luxusnú kúpeľňu, pretože si ju viete vyzdobiť aj sami. Koše na prádlo oblepíte lanom, krabice na uteráky špagátom a nad WC namontujete pár drevených poličiek , na ktorých budú stáť nádoby na hygienické potreby, fotografia, sviečka, kvet. Čo len chcete. Pod to koberček na nohy a aróma levandulí vyvierajúca z vonných tyčiniek nad umývadlom. Woalá! Aj takto sa dá začať žiť svoj sen, netreba sa báť investovať, vyrábať, snívať.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup