O čom je seo?


 

Seo články dnes už píše množstvo ľudí. Mnohí si neuvedomujú vlastne o čom dobré a kvalitné seo články sú a čo majú za úlohu. Seo články potrebujeme kvôli tomu, aby sme sa dozvedeli množstvo informácií práve o takom tovare, ktorý hľadáme. Vyhľadávajú sa pomocou Google. Áno, hovorí sa, že na Googli nájdete ale úplne všetko. A je to čistá pravda. Doba sa veľmi rýchlo modernizuje a dnes si už nevieme predstaviť človeka, ktorý by nemal doma internet. Ten, kto ho ešte nemá, nevie o čo všetko prichádza. Na internete sa dozvieme aj také informácie, ktoré nikde inde nie sú dostupné. Nájdeme tam množstvo aj nových receptov, alebo aj rozprávky pre deti. Proste všeličo od výmyslu sveta.

To, že „obal predáva“ je klišé ale naozaj pravdivé. Teda kvalitný a pútavý obsah, lepšie zabalený, prinesie viac ľudí, čo od vás budú chcieť opäť počuť a radi niečo kúpia, ako zle zabalený.

A teda ideálna platforma pre obsah na Slovensku je?

…závislá na cieľovej skupine. Dobré médiá pre obsah(ový marketing) sú:

  • blogy
  • mikroblogy
  • appky
  • videá
  • infografiky
  • booky a ebooky
  • kalkulačky

Ako mám začať s obsahovým marketingom?

Rozmýšľať, čo ľudí, ktorí od nás kupujú, zaujíma hodiny, dni, týždne alebo mesiace predtým, než kúpia. Nad čím rozmýšľajú? Čo ich trápi?

Spíšte si ich fiktívne otázky a naformulujte titulky pre fiktívne odpovede od vašich čitateľov.

seo-search-engine-optimisation

 

Seo články nám pomáhajú pri týchto informáciách. Najdôležitejšie pri seo článkoch sú samotné obsahy. Samozrejme, musíte vedieť, o čom budete písať a aby to upútalo čo najviac čiateľov.

SEO-Graphic-1_0

Píšete to predsa pre ľudí a nie pre seba. Seo článok musí byť pútavý. Takisto nezabudnite pri samotný článok pridať pútavý obrázok, aby to čiteteľa zaujalo. Seo zisťuje a analyzuje čítanosť článkov a návštevnosť webových stránok. Čím zaujímavejší a pútavejší článok napíšete, tým viac ľuďom pomôžete v ich hľadaní potrebných informácií.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup